1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Palu; "kan Değişimi Şart"

Palu; "kan Değişimi Şart"

Palu; kan Değişimi Şart
A+A-

Bölgesel Amatör Lig 7. grupta mücadelede eden Muğlaspor'un Cuma günü yapılacak kongresinde aday sayısının fazla olmasının Muğlaspor'un geleceği açısından önemli olduğunu belirten Muğlaspor 48 Gençlik

Bölgesel Amatör Lig 7. grupta mücadelede eden Muğlaspor'un Cuma günü yapılacak kongresinde aday sayısının fazla olmasının Muğlaspor'un geleceği açısından önemli olduğunu belirten Muğlaspor 48 Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Neşet Palu, kongreden iyi bir yönetim çıkmasını beklediklerini söyledi.
Kulüp Başkanı Eminer İçten'in mali anlamda büyük başarı gösterdiğini belirten Palu, "Sayın başkan mali olarak çok başarılı bir dönem geçirdi. Fakat sportif anlamda bu yıl takım çok başarısız ve önümüzdeki yıl için Ortaca Belediyespor ile baraj maçına çıkacak. Taraftarlar mali başarıyı değil, sportif başarılı ölçü alıyor. Ortaca sportif bir başarı yoksa kan değişimi yapılır. Sayın başkan aday olmayacaklarını açıklamışlardı. Ne değişti de tekrar aday olmaya karar verdiler. Muğlaspor Kulübü tarihinde hiçbir zaman sahipsiz kalmadı. Özer Kırkan ve Rüştü Gürsoy'un aday olması için girişimler var. Bu girişimleri Dernek olarak destekliyoruz. Ne kadar fazla aday çıkarsa, o kadar başarılı bir yönetim ortaya çıkar. Bizim beklentimiz, kongrede iki değil, üç dört adayın birden yarışması" dedi.
(BT-MB-İK)

16.01.2013 12:27:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT