1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Palandöken Kayak Merkezi'nde Sömestir Coşkusu

Palandöken Kayak Merkezi'nde Sömestir Coşkusu

Palandöken Kayak Merkezinde Sömestir Coşkusu
A+A-

Erzurum Palandöken Kayak Merkezi'nde sömestir tatiliyle birlikte yoğunluk yaşanırken, görüş mesafesini yaklaşık 1 metreye düşüren sis kayakçıların zaman zaman zor anlar yaşamalarına neden oldu. Ote

Erzurum Palandöken Kayak Merkezi'nde sömestir tatiliyle birlikte yoğunluk yaşanırken, görüş mesafesini yaklaşık 1 metreye düşüren sis kayakçıların zaman zaman zor anlar yaşamalarına neden oldu.
Otellerin yarıyıl tatiliyle birlikte doluluk oranının yüzde yüze ulaştığı Palandöken Kayak Merkezi'nde özellikle küçük çocuklar kayak coşkusu yaşıyor. Yoğun sise rağmen kayak pistini boş bırakmayan çocuklar ve aileleri kayak ve snowboard yapmanın tadını çıkardı. Görüş mesafesinin yaklaşık 1 metreye düşmesi zaman zaman kayak severlere zor anlar yaşattı.
Erzurum Palandöken Kayak Merkezi'de yarıyıl tatilini geçirmenin çok güzel olduğunu ifade eden çocuklar, "Burası kayak için çok ideal bir kayak merkezi. Neşeli oluyor burada kayak. Bu yüzden burada bulunmaktan mutluyuz" diye konuştu.
Sömestir tatiliyle birlikte kayak hocalarının da yüzleri gülerken, "Palandöken'e yarıyıl tatiliyle birlikte akın var. Biz de gelen misafirlerimize kayak öğretiyoruz. Oteller ful doldu" dediler.
(AA-AA-AŞ-Y)

29.01.2013 17:15:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT