1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Özyağcı'dan Mahallelerde İnceleme

Özyağcı'dan Mahallelerde İnceleme

Özyağcıdan Mahallelerde İnceleme
A+A-

Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Özyağcı, kendisine bağlı birimlerin müdürleri ile birlikte mahallelerde incelemelerde bulundu. Mahallelerin sorunlarını ve yapılacak çalışmaları yerinde tesp

Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Özyağcı, kendisine bağlı birimlerin müdürleri ile birlikte mahallelerde incelemelerde bulundu.
Mahallelerin sorunlarını ve yapılacak çalışmaları yerinde tespit etmek amacıyla mahalle ziyaretlerini sürdüren Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Özyağcı, muhtarlarla birlikte sokak sokak geziyor. Beraberinde daire müdürleri ile birlikte Uzunmehmet Mahallesi'ne giden Özyağcı, muhtar Seyfettin Yaman ile bir araya geldi. Birlikte mahallede inceleme turu atan Özyağcı, karşılaştığı vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi. Daha sonra Kestaneci Mahallesi Muhtarı Cemal Kaymaz'ı mahallesinde ziyaret eden ve incelemelerde bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Özyağcı, bu gezilerle mahallelerde yapılması istenilen çalışmaları yerinde görme imkanı bulduğunu ifade etti. Özyağcı; "Ekiplerimiz ve mahalle muhtarlarımızla mahalleleri ziyaret edip bizden istenen çalışmaları yerinde görmüş oluyoruz. Mahallelerdeki bu incelemelerimiz ve çalışmalarımız kentimizin 31 mahallesinde sürecek." dedi.
(HH-ÖA)

11.02.2013 14:36:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT