1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Özürlüler İçin Konser

Özürlüler İçin Konser

Özürlüler İçin Konser
A+A-

Çanakkale'nin Çan ilçesinde Özürlüler Zihinsel Engelliler Liderleri Toplumsal İletişim Derneği (ÇÖZELTİ) ve Çan Seramik Musiki Derneği iş birliği ile özürlüler için konser düzenlendi. Zeynep Bodur

Çanakkale'nin Çan ilçesinde Özürlüler Zihinsel Engelliler Liderleri Toplumsal İletişim Derneği (ÇÖZELTİ) ve Çan Seramik Musiki Derneği iş birliği ile özürlüler için konser düzenlendi.
Zeynep Bodur Okyay Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi öğrencilerine destek olmak için Çan ÇÖZELTİ Derneği'nin Çan Seramik Musikisi Derneği ile ortaklaşa düzenlediği konser Belediye Düğün Salonu'nda yapıldı. Konseri, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Çanakkale İl Genel Meclisi İkinci Başkan Vekili Halil Turhan, Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hikmet Yavaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, ilçedeki okul ve daire müdürleri, ilçedeki STK'ların başkan ve yöneticileri, veliler ve öğrenciler ile vatandaşlar izledi.
ÇÖZELTİ Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özkan, "Özel sektör, kamu kurum ve kuruluşları ve esnafımızın maddi destekleri ile okul bünyesindeki yemekhanemiz düzenlendi. Böylelikle öğrencilerimizin daha ferah mekanda yemek yemelerine imkan sağlandı" dedi.
(GŞ-MŞ)

21.02.2013 13:25:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT