1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öztürk'ten Bik'e Ziyaret

Öztürk'ten Bik'e Ziyaret

Öztürkten Bike Ziyaret
A+A-

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Feridun Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Basın İlan Kurumu (BİK) Kastamonu Şube Müdürlüğü'nü ziyaret etti. 2 Ocak'ta faaliyete geçen şubeye kurucu müdür olarak ata

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Feridun Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Basın İlan Kurumu (BİK) Kastamonu Şube Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
2 Ocak'ta faaliyete geçen şubeye kurucu müdür olarak atanan BİK Erzurum Şube Müdürü Nedim Engin ve Kastamonu Şube Müdürü Yaşar Kuru'ya hayırlı olsun dileklerini sunan Öztürk, Basın İlan Kurumu'nun Kastamonu'da başarılı faaliyetler yapacağına inandığını söyledi. 150 yıllık geçmişiyle çok önemli bir misyonu üstlenen Kastamonu basınının geliştirmek ve ilan pastasını büyütmek için gazetelerle ortak çalışmalar yapılmasının önemine vurgu yaptı. Öztürk, şunları söyledi: "Basın İlan Kurumu 32 şube açtı. Son yıllarda büyük bir atılım yapıyor. 31. Şubeyi ilimize açması önemli bir gelişme diye düşünüyoruz. Son kanunla büyükşehir olan dört ilimizde dahi olmayan şubenin bizim ilimizde kurulması basınımızın geliştiğini ve daha da iyi noktalara geleceği anlamını taşır. Şubeye tanıdığımız bir ismin atanması bizi ayrıca sevindirdi. Şube müdürü Yaşar Kuru'nun burada güzel işler yapacağına ve ilimizdeki basınla uyum içinde çalışacağına inanıyoruz. Gazeteci olarak yıllarca ilimizde görev yapmış bir arkadaşımızın bu kez bürokrat olarak hizmet verecek olmasından gurur duyuyoruz"
BİK Kastamonu Kurucu müdürü Nedim Engin, ziyaret için Feridun Öztürk'e teşekkür ederek, Kastamonu Şube Müdürlüğünün yapacağı faaliyetler hakkında bilgi verdi. Öztürk, Nedim Engin ve Yaşar Kuru'ya hediye takdim ettikten sonra BİK şubesinden ayrıldı. Ziyaretti Feridun Öztürk'e başkan yardımcısı Mehmet Dündar Tosyalıoğlu, Çetin Küçük, Ahmet Tırpan, Zeki Kebeci, Mehmet Karslıoğlu ve Enis Yaman eşlik etti.
(Vİ-OA-Y)

09.01.2013 17:03:28 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT