1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öztürk, Mahalle Muhtarlarının Sorunlarını Dinledi

Öztürk, Mahalle Muhtarlarının Sorunlarını Dinledi

Öztürk, Mahalle Muhtarlarının Sorunlarını Dinledi
A+A-

AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Av. Feridun Öztürk, sorunları yerinde tespit edip çözüm aramak amacıyla mahalle muhtarlarına yaptığı ziyaretleri tamamladı. AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Baş

AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Av. Feridun Öztürk, sorunları yerinde tespit edip çözüm aramak amacıyla mahalle muhtarlarına yaptığı ziyaretleri tamamladı.
AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanlığı, merkeze bağlı 19 mahalle muhtarını ziyaret ederek, sorunları yerinde dinledi. Esentepe Mahallesiyle başlayan ziyaret programı, İsfendiyarbey Mahallesi ziyareti ile tamamlandı.
Muhtar ziyaretlerinin çok verimli geçtiğini anlatan AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Av. Feridun Öztürk, bundan sonra da mahalle sakinleriyle bir araya geleceklerini söyledi. Sorunları yerinde gördüklerini ifade eden Başkan Öztürk, çözüm konusunda gerekli yerlerle girişimlerde bulunduklarını kaydetti. Öztürk, "Merkez mahalle muhtarları ziyaretlerimizi tamamladık. Bundan sonra mahallelere ineceğiz ve mahalle sakinlerine ziyaretler gerçekleştireceğiz" dedi. Öztürk ayrıca, bütün mahallelerde karşılaşılan sorunları çözme noktasında girişimlerde bulunacaklarını belirtti.
(Vİ-ÖA)

06.02.2013 14:55:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT