1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Öztorun: "orduspor'da Başarılı Olmak İstiyorum"

Öztorun: "orduspor'da Başarılı Olmak İstiyorum"

Öztorun: ordusporda Başarılı Olmak İstiyorum
A+A-

Orduspor'un devre arasında Trabzonspor'dan transfer ettiği Ferhat Öztorun, Orduspor'da başarılı olmak istediğini söyledi. Orduspor'un devre arasında şuana kadar gerçekleştirdiği tek transfer olan Ö

Orduspor'un devre arasında Trabzonspor'dan transfer ettiği Ferhat Öztorun, Orduspor'da başarılı olmak istediğini söyledi.
Orduspor'un devre arasında şuana kadar gerçekleştirdiği tek transfer olan Öztorun, 18 yaşında giymeye başladığım ilk formayı burada da giymek istidiğini belirterek; "Burada başarılı olmak ve kalıcı olmak istiyorum. Takımın başarılı olması için elimden geleni fazlasıyla yapacağım. Orduspor'da kalıcı olmak istiyorum. En büyük hedefim burada düzenli bir şekilde forma şansı bulup isim yapmak ve başarılı olmak. Orduspor'un başarısı için elimden geleni yapacağım. Tabi ki buraya iyi işler yapmak için geldim. Taraftarımızında desteği teşekkür ederim. Orduspor'a en iyi şekilde hizmet etmek istiyorum. Büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. Ona göre sahada görevimi taraftarımızın da desteği ile yerine getireceğim. Transferimi gerçekleştiren Orduspor Başkanı Sayın Nedim Türkmen'e teşekkür ediyorum" dedi.
(RCP-SLH-EYB-S)

21.01.2013 16:07:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT