1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Özmerkez'e 30 Metrelik Baca Borusu Döşendi

Özmerkez'e 30 Metrelik Baca Borusu Döşendi

Özmerkeze 30 Metrelik Baca Borusu Döşendi
A+A-

Balıkesir'de İl Özel İdare Müdürlüğüne ait çok katlı iş merkezi olan Özmerkez'e duman tahliyesi için 30 metrelik baca borusu döşendi. Balıkesir'de Yay/Ada alış veriş merkezinde faaliyet gösteren Ya

Balıkesir'de İl Özel İdare Müdürlüğüne ait çok katlı iş merkezi olan Özmerkez'e duman tahliyesi için 30 metrelik baca borusu döşendi.
Balıkesir'de Yay/Ada alış veriş merkezinde faaliyet gösteren Yasa tesisleri, buradaki iş yerini kapattı. Yasa, şehir merkezinde bulunan Özmerkez'deki yeni yerine taşınmaya hazırlanıyor. Daha önce Yılmaz Fastfood'un bulunduğu Özmerkezin girişindeki alanda Yasa'nın faaliyet göstereceği öğrenildi. Tadilat halinde olan yeni işletme faaliyete geçmek için gün sayarken, çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Geçtiğimizg ünlerde 7 katlı olan Özmerkez binasının zemin katında faaliyet gösterecek olan işletmenin mutfağından çıkan duman ve buharların tahliyesi için yasa gereği zorunlu olan baca borusu döşendi. Zeminden çatı katına kadar uzanan 30 metre uzunluğundaki baca borusunun montajı sırasında Özmerkez'in bulunduğu sokak güvenlik tedbiri için trafiğe kapatıldı. Saatlerce süren çalışmanın sonunda kısım kısım kaynak yapılan dev tahliye bacası günün sonunda tamamlanabildi. Tahliye bacasının bölümleri binaya vinç ile çıkarılırken ilginç görüntüler oluştu. Çalışma sırasında etrafta toplanan kalabalık tehlikeli çalışmayı bir süre heyecan ve merakla izledi.
(YU)

02.02.2013 17:39:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT