1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. ÖZGÜN VANLILARI COŞTURDU

ÖZGÜN VANLILARI COŞTURDU

ÖZGÜN VANLILARI COŞTURDU
A+A-

Van Rescate Hotel tarafından ‘Kışa Merhaba’ geceleri kapsamında sahne alan pop müziğinin sevilen sanatçısı Özgün Vanlılara unutulmaz bir akşam yaşattı.


Van Rescate Hotel tarafından başlatılan ‘Kışa Merhaba’ geceleri devam ediyor. Rescate Hotel düzenlediği etkinlikler kapsamında sahne alan pop müziğinin sevilen seslerinden Özgün muhteşem bir konser verdi. Sahneye çıkan Özgün'ün sempatik tavırları ve sahne performansı ile Vanlıların gönlünü fethetti. Vanlıların yoğun ilgi gösterdiği konserde, son albümünün tüm parçalarını ve sevilen şarkılarını seslendiren Özgün'ün söylediği şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden davetliler gönüllerince eğlendiler.


Konserin sonunda Rescate Hotel Genel Müdürü İrem Tinli Angün, pop müziğinin sevilen sanatçısı Özgün'e bir plaket verdi.

Etkinlikler hakkında bilgi veren Rescate Hotel Genel Müdürü İrem Tinli Angün, ‘Kışa Merhaba’ geceleri kapsamında etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Angün, “Biz kışa girerken Vanlıların sıcak bir ortamda soğuk geceleri atlamak için ‘Kışa merhaba’ gecelerini başlattık. Daha önce bilindiği üzere çok değerli sanatçılarımızı ağırladık. Yine özel günlerde Vanlıların vazgeçilmez durağı olduk. Bu tür etkinliklerimiz kış mevsimi boyunca devam edecektir” dedi.


Davetliler de böyle bir gece yaşattıkları için Rescate Hotel yetkili ve çalışanlarına teşekkür ettiler.

A+A-

HABERE YORUM KAT