1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Özgü Namal'ın Bebek Sevgisi 'Getir Onu Banaa'

Özgü Namal'ın Bebek Sevgisi 'Getir Onu Banaa'

Özgü Namal'ın Bebek Sevgisi 'Getir Onu Banaa'
A+A-

Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisinin hamile üyesi Özgü Namal, bir yarışmacının kucağındaki 6 aylık bebeği kucağına alıp doya doya sevdi. Neşeli tavırları dikkat çeken oyuncunun anneliğe bir hayli hevesli olduğu görülüyor

Sevgilisi Serdar Oral'dan 4 aylık hamile olduğu bilinen Özgü Namal sizlerin de bildiği gibi doğmamış bebeği için hiç bir masraftan kaçınmıyor. Geçtiğimiz günlerde Bebek'te Boğaza karşı bir ev aldığı konuşulan Özgü Namal'ın bebek sevgisi herkesin yüzünü güldürdü. Anne adayı olan Özgü Namal, jürilik yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye programına katılan Resul Sofiyev'in bebeğini görünce annelik duygularına hakim olamadı.

 

ozgu-namal-dan-bebek-provasi--4983871.jpeg

 

Sofiyev performansını sergiledikten sonra oylama yapıldığı sırada Alp Kırşan'ın kucağında babasının yanına gelen 6 aylık bebeği gören Özgü Namal, bebeğin derhal yanına getirilmesini talep etti. Kırşan'a "Getir Onu" diyerek bebeği isteyen Namal, Aylin Bebeği kucağına alıp bol bol sevdi. Annelik duyguları kabaran Namal görenleri de mutlu etti.

 

Diğer jüri üyelerinin bebek kucağına çok yakıştı demesi üzerine Namal'ın cevabı “Bu kadar güzel bir şey kime yakışmaz” oldu. Namal'ın doğacak bebeğine nefes ismini koyacağı öğrenildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT