1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. ÖZGÖKÇE’DEN SEÇİM ZİYARETLERİ

ÖZGÖKÇE’DEN SEÇİM ZİYARETLERİ

ÖZGÖKÇE’DEN SEÇİM ZİYARETLERİ
A+A-

AK Parti Tuşba Belediye Başkan Adayı Fevzi Özgökçe, seçim çalışmaları kapsamında bazı kurum müdürleriyle oda başkanlarını ziyaret etti.

Fevzi Özgökçe, beraberindeki AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Nayif Şabu ve partililerle seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İl Kültür ve Turizm Müdürü Muzaffer Aktuğ ve İl Afet ve Acil Durum Müdürü Cafer Giyik ile Doğu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu'nu ziyaret ettiler. Son olarak Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva’yı ziyaret eden AK Parti Tuşba Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, birlikte hareket etmenin çok önemli olduğunu söyleyerek, “Huzurun ve kardeşliğin olduğu bir bölgede sorunlar kısa sürede çözülür. Zamanında hizmet verebilmek için neler gerekiyor bunu biliyoruz. Memleketimize çok iyi işler yapacağız. Bu süreçte önemli olan birlik beraberlik içinde hareket etmektir. Enerjiniz ve güler yüzlülüğünüzden dolayı teşekkür ediyor, desteklerinizi bekliyoruz” dedi.


Ziyarette konuşan Van TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, seçim sürecinin çok önemli olduğunu ve başkan adaylarına çok büyük görevler düştüğünü söyledi. Başkan Takva, “Ekonomik düzeyi düşük olan bir bölgede yaşıyoruz. Bu yüzden bölgedeki insanların beklentileri çok fazla olur. İlimiz her geçen gün biraz daha büyüyor ve gelişiyor. Bizde ilimizin büyümesi ve gelişmesine katkı sunacak çalışmalar yapıyoruz. Van eskiden yönetilen yönlendirilen bir şehirken şimdi yöneten yönlendiren bir şehir oldu. Eskiden tüccarlarımıza hak ettikleri değer verilmezdi ama günümüzde öyle değil. Tüccarlarımıza yönelik bakış açıları değişti ve hak ettikleri değer veriliyor. Belediyenin, partilerin gücünü yok saymak mümkün değil. Kim seçilirse seçilsin fark etmez. Bizim gayemiz belediyenin imkânlarını Van ekonomisine katkı sunacak, gelişimini sağlayacak şekilde kullanmaktır. ‘Van’a ne yapabiliriz? Van’a ne katabiliriz?’ Asıl düşünmemiz gereken budur. Sermaye demokrasinin ve huzurun olduğu yerlerde gelişir. Gösterdiğiniz bu cesaretten dolayı sizi tebrik ediyor, seçim sürecinin huzur içinde geçmesini diliyoruz” dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT