1. HABERLER

  2. YEREL

  3. (Özel) Yolda Kalan Tırlar Tem'i Kilitledi

(Özel) Yolda Kalan Tırlar Tem'i Kilitledi

(Özel) Yolda Kalan Tırlar Temi Kilitledi
A+A-

TEM Otoyolu'nda kar yağışı nedeniyle yolda kalan iki TIR ile bir kamyonet trafiği durma noktasına getirdi. Otoyolda 1 saat trafik akışı tamamen kesilirken olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edild

TEM Otoyolu'nda kar yağışı nedeniyle yolda kalan iki TIR ile bir kamyonet trafiği durma noktasına getirdi. Otoyolda 1 saat trafik akışı tamamen kesilirken olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.
İstanbul'da öğlen saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışına hazırlıksız yakalanan bazı sürücüler trafiğin kilitlenmesine neden oldu. Polis ekiplerinin de trafik nedeniyle bölgeye ulaşamaması trafiği olumsuz yönde etkiledi. Kar ve tipi nedeniyle yalda meydana gelen buzlanma 2 TIR ile 1 kamyonetin geçişine engel oldu. Otoyol üzerinde hareket kabiliyetini kaybeden araçlar polis ekiplerinin olay yerine gelişi ile birlikte kurtarma çalışması başlatıldı. Patinaj yapan araçların kurtarılması için bölgeye çekici araçlar istendi. Araçların yolda kalması dolayısıyla TEM Otoyolu Halkalı mevkiinde uzun araç kuyrukları ulaştı.
Olay yerinde başlatılan kurtarma çalışmaları sürüyor.
(AS-ÖZ-Y)

20.12.2012 19:16:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT