1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Özel Sevgi Hastanesinden Yeni Hizmet

Özel Sevgi Hastanesinden Yeni Hizmet

Özel Sevgi Hastanesinden Yeni Hizmet
A+A-

Balıkesir'de sağlık sektörünün önde gelen isimlerinden Özel Sevgi Hastanesi, ilk yardım merkezi ile Ortak Sağlık ve Güvenlik Merkezi birimini açarak bünyesine kattı. Paşaalanı Mahallesi'nde açılan

Balıkesir'de sağlık sektörünün önde gelen isimlerinden Özel Sevgi Hastanesi, ilk yardım merkezi ile Ortak Sağlık ve Güvenlik Merkezi birimini açarak bünyesine kattı.
Paşaalanı Mahallesi'nde açılan ilkyardım merkezi ile Ortak Sağlık ve Güvenlik Merkezi açılışında Sevgi Hastanesi Genel Müdürü Refik Özbal, Başhekim Ali Hikmet Karan, birim müdürleri Erol Önal ve Uğur Altındağ katıldı. Açılış kurdelesini hastanenin ortaklarından olan Hüseyin İmrek kesti. İmrek, Sağlık ve Güvenlik Merkezi'nde işyeri güvenliği konusunda A, B ve C sertifikasına sahip uzmanların yer aldığını söyledi. İlk yardım Merkezi ile Ortak Sağlık ve Güvenlik Merkezi Müdürlerinden Erol Önal, "Mevzuata göre ağır ve tehlikeli işler kapsamında bulunan iş yerlerinde çalışan her 10 kişiden birinin ilk yardım eğitimi alması yasal olarak zorunludur" dedi.
Merkez yetkilileri açılın ardından davetlilere cansız manken üzerinde ilk yardımla ilgili uygulamalı bilgi verdi.
(BD-YU)

21.12.2012 16:06:29 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT