1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Özel Sanko Öğrencilerinin Satranç Başarısı

Özel Sanko Öğrencilerinin Satranç Başarısı

Özel Sanko Öğrencilerinin Satranç Başarısı
A+A-

Özel Sanko İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri, Gaziantep Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 'Gaziantep Küçükler Satranç İl Birinciliği Turnuvası'nda 4 birincilik aldı. 7-12 yaş arası altı

Özel Sanko İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri, Gaziantep Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 'Gaziantep Küçükler Satranç İl Birinciliği Turnuvası'nda 4 birincilik aldı.
7-12 yaş arası altı kategoride yapılan turnuvada, 12 yaş genelde yarışan İbrahim Emin Kafadar, 11 yaş genelde Emin Danacı, 10 yaş genelde Kağan Aydınçelebi, 8 yaş genelde Umut Mutlu il birincileri olarak madalya ile ödüllendirildi. 7 yaş genelde yer alan Kerem Aydınçelebi ve 12 yaş genelde yarışan Asrın Balaban ise il ikincisi oldu.
Özel Sanko Okulları Genel Müdürü Murat Köylüoğlu, öğrencilerini başarılı performanslarından dolayı kutladı. "Sanko Eğitim Programı (SEP) kapsamında uyguladığımız sosyal, sportif ve sanatsal etkinlikler öğrencilerimizi hep bir adım ileriye taşımaktadır" diyen Köylüoğlu, düşünme, strateji kurma ve uygulama sporu olan satrancın öğrencilere hayata hazırlandıkları süreçte önemli destek sağladığını belirtti.
(HD-MEF-Y)

04.12.2012 17:20:19 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT