1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Özel Kayakçı Altın Madalya İle Dönüyor

Özel Kayakçı Altın Madalya İle Dönüyor

Özel Kayakçı Altın Madalya İle Dönüyor
A+A-

Malatya Turgut Özal Özel Çocuklar Spor Kulübü sporcusu Kadir Telli, Güney Kore'den altın madalya ile dönüyor. Güney Kore Cumhuriyeti'nin Pyeong Chang şehrinde yapılan 2013 Özel Olimpiyatlar Kış Oyu

Malatya Turgut Özal Özel Çocuklar Spor Kulübü sporcusu Kadir Telli, Güney Kore'den altın madalya ile dönüyor.
Güney Kore Cumhuriyeti'nin Pyeong Chang şehrinde yapılan 2013 Özel Olimpiyatlar Kış Oyunları'nda ülkemizi temsil eden Turgut Özal Özel Çocuklar Spor Kulübü sporcusu Kadir Telli, Kayak Alp Disiplini dalında altın madalya kazandı.
Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Turgut Özal Özel Çocuklar Spor Kulübü Başkanı Kazım Aydoğan, Güney Kore'de yapılan 2013 Özel Olimpiyatlar Kış Oyunları'nda büyük bir başarı elde ettiklerini belirtti.
Aydoğan, kayak sporcusu Kadir Telli'nin altın madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attığını kaydederek, "Malatya Turgut Özal Özel Çocuklar Spor Kulübüm adına 2013 Özel Olimpiyatlar Kış Oyunları'nda altın madalya kazanarak göğsümüzü kabartan Kadir Telli'ye başarılarının devamını diliyorum. Bundan sonra da bu tür başarıları kazanmak için kulüp olarak elimizden geleni yapacağız" dedi.
(FD-SO-Y)

04.02.2013 15:04:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT