1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Özel Kardelen Koleji'nden 15 Türkiye Birinciliği Nevşehir

Özel Kardelen Koleji'nden 15 Türkiye Birinciliği Nevşehir

Özel Kardelen Kolejinden 15 Türkiye Birinciliği  Nevşehir
A+A-

Nevşehir Özel Kardelen Koleji öğrencileri, bir yayın şirketi tarafından yapılan Türkiye geneli deneme sınavında 15 Türkiye birinciliği kazandı. Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan

Nevşehir Özel Kardelen Koleji öğrencileri, bir yayın şirketi tarafından yapılan Türkiye geneli deneme sınavında 15 Türkiye birinciliği kazandı.
Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada, yapılan deneme sınavlarında 15 öğrencilerinin Türkiye birincilikleri kazandığını söyledi.
Kaplan, açıklamasında şunları kaydetti:
''Özel Kardelen Koleji öğrencileri, Öz-De Bir yayıncılık tarafından yapılan Türkiye geneli deneme sınavlarında büyük başarılara imza attı. Bu başarılardan dolayı son derece mutluyuz. Türkiye genelinde 6. sınıflarda 9 bin öğrencinin katıldığı sınavlarda 5 öğrencimiz, 16 bin kişinin katıldığı 7. sınıf deneme sınavlarında 4 öğrencimizi, 40 bin öğrencinin katıldığı 8. sınıflarda ise 6 öğrencimiz Türkiye birincisi olarak büyük bir başarıya imza atmışlardır. Bunun yanı sıra Türkiye'de ilk 130'da ise 27 öğrencimiz dereceye girmişlerdir. Bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimizi, öğrenci velilerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum'' dedi.
(COŞ-ZB-Y)

21.01.2013 14:53:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT