1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Özel Kardelen Koleji Satranç Turnuvası Düzenliyor Coşkun Sağlamdin Nevşehir

Özel Kardelen Koleji Satranç Turnuvası Düzenliyor Coşkun Sağlamdin Nevşehir

Özel Kardelen Koleji Satranç Turnuvası Düzenliyor  Coşkun Sağlamdin    Nevşehir
A+A-

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından il genelinde satranç turnuvası düzenleniyor. Kardelen Koleji tarafından düzenlenen 1. Satranç turnuvası 16 ve 17 Şubat 2013 tarihlerinde Kardelen Koleji spor s

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından il genelinde satranç turnuvası düzenleniyor. Kardelen Koleji tarafından düzenlenen 1. Satranç turnuvası 16 ve 17 Şubat 2013 tarihlerinde Kardelen Koleji spor salonunda yapılacak.
Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından il genelinde 7-14 yaş arası ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik satranç turnuvası düzenleniyor. Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada düzenlenen satranç turnuvasına başvuruların 25 Ocak 2013 Cuma günü sona ereceğini söyledi. Saygılı, '' Özel Kardelen Koleji olarak il genelinde ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik satranç turnuvası düzenliyoruz. Düzenlemiş olduğumuz turnuvaya doğum tarihi 1999 ve 2006 tarihleri arasında olan tüm öğrencilerimiz katılabilecektir.Satranç turnuvasına katılmak isteyen öğrenciler okulumuz www.kardelenkoleji.k12.tr resmi internet sitesinden başvurularını yapabileceklerdir. Aynı zamanda satranç turnuvasının yarışma şartnamesini de okulumuzun resmi internet sitesinden yayınladık. Öğrenciler ve öğrenci velileri yarışma ile ilgili tüm merak ettiklerini, kuralları yayınlamış olduğumuz şartnameden takip edebilirler. İl genelinde düzenlemiş olduğumuz satranç turnuvasına katılmak isteyen öğrenciler 25 Ocak 2013 Cuma gününe kadar başvurularını yapabilirler.''dedi.
(COŞ-AÖ-Y)

15.01.2013 11:35:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT

1 Yorum