1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. (Özel Haber) Yaya Değil Motosiklet Üst Geçidi

(Özel Haber) Yaya Değil Motosiklet Üst Geçidi

(Özel Haber) Yaya Değil Motosiklet Üst Geçidi
A+A-

Kartal'da karayolu üzerine engelliler ve bebek arabalarının yolun karşısına geçişi için yapılan üst geçit, motosikletlilerin geçiş köprüsü haline geldi. Kartal'da D-100 Karayolu üzerinde engelliler v

Kartal'da karayolu üzerine engelliler ve bebek arabalarının yolun karşısına geçişi için yapılan üst geçit, motosikletlilerin geçiş köprüsü haline geldi.
Kartal'da D-100 Karayolu üzerinde engelliler ve bebek arabalarının yolun karşısına geçişi için yapılan üst geçit, yolu kısaltmak isteyen motosikletlilerin geçiş köprüsüne döndü. Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bölge Trafik Müdürlüğü'ne 25 metre mesafede bulunan üst geçidi, tehlikeli olmasına rağmen yaya ve engellilerden daha çok motosiklet sürücüleri kullanıyor. 100 metre mesafede bulunan Kartal kavşağından dönmek yerine üst geçidi kullanan motorcular ilginç görüntüler oluşturuyor. Üst geçidi sık sık kullanan Alp Canbaz, "Ben de bu durumdan muzdaribim. Birkaç kez bana da denk geldiler. Aslında yapmamak, yayaların ve engellilerin haklarını yememek lazım" dedi. Muhabirin engelliler ve yayalar için yapılan üstgeçidi neden kullanıyorsunuz? Sorusuna, "Kısa olduğu için kullanıyorum. Haklısınız" dedi.
(ÇK-ÖK-Y)

27.12.2012 13:07:59 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT