1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. (Özel Haber) Sobadan Zehirlenen Babaanne Ve Torunu Toprağa Verildi

(Özel Haber) Sobadan Zehirlenen Babaanne Ve Torunu Toprağa Verildi

(Özel Haber) Sobadan Zehirlenen Babaanne Ve Torunu Toprağa Verildi
A+A-

Tuzla'da sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden babaanne ve torunu, son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede güçlükle ayakta durabilen anne Hanife Çetinkaya, minik oğlu Can'ın

Tuzla'da sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden babaanne ve torunu, son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede güçlükle ayakta durabilen anne Hanife Çetinkaya, minik oğlu Can'ın tabutuna sarılarak uzun süre gözyaşı döktü.
Tuzla Mimar Sinan Mahallesi Ekber Sokak'ta meydana gelen olayda babaanne Beyaz Çetinkaya (60) ve 2 yaşındaki torunu Can Çetinkaya, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetmişi. Yaşanan facianın ardından babaanne ve torunu için bugün Tuzla Şifa Mahallesi'nde bulunan Fatih Camii'nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Çetinkaya ailesinden çok sayıda kişi katılırken, minik Can'ın tabutuna öldüğü gün üzerinde bulunan tişört ve çorapları konuldu. Törende güçlükle ayakta durabildiği gözlenen anne Hanife Çetinkaya ise, oğlu Can'ın tabutuna sarılarak uzun süre gözyaşı döktü. Kılınan cenaze namazının ardından babaanne ve torununun cenazesi defnedilmek üzere Tuzla Şifa Merkez Mezarlığı'na götürüldü.
(Cİ-ET-CC-Y)

02.02.2013 13:41:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT