1. HABERLER

  2. YEREL

  3. (Özel Haber) Petshopçu Denetim Ekibine Saldırdı

(Özel Haber) Petshopçu Denetim Ekibine Saldırdı

(Özel Haber) Petshopçu Denetim Ekibine Saldırdı
A+A-

Beykoz'da petshop mağazasına denetim için giren İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne bağlı bir ekibin iş yeri sahibinin saldırısına uğradığı ileri sürüldü. İstanbul İl Gıda Tarım ve Ha

Beykoz'da petshop mağazasına denetim için giren İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne bağlı bir ekibin iş yeri sahibinin saldırısına uğradığı ileri sürüldü.
İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne bağlı 6 kişilik denetim ekibinden Hekim Mehmet Güçkandı saldırıya uğradı. Olay, Kavacık Otoğtepe Caddesi'nde yer alan bir petshop evcil hayvan mağazasında dün saat 16.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne bağlı 6 kişiden oluşan bir ekip, denetim amacıyla bir iş yerine geldi. Burada iş yerinin çalıştırılmasına ilişkin mevzuat hakkında bilgi veren ekip, şartları ağır bulan iş yeri sahibi Cem G.'nin saldırısına uğradı. Baş ve yüz bölgesine darbe aldığını belirten Hekim Mehmet Güçkandı, saldırının iş yerini incelediği sırada meydana geldiğini ve Cem G.'den şikayetçi olduğunu ifade etti.
Veteriner Hekim Mehmet Güçkandı, "Kavacık mevkiinde standart uygulama sırasında bir petshopa girdik. Bilgilendirme aşamasında arkadaş şartların çok ağır olduğunu söyledi. Mevzuat gereği yapması gereken şeyleri anlattık. Ben iş yerinin içinde denetimimi yaparken arkadan saldırdı. Olay bundan ibarettir. Ondan sonra polisi çağırdım. Polis ekibiyle beraber karakola geldik. Darp esnasında kafama ve gözüme yumruk darbesi aldım. Şikayetçi oldum" dedi.
Hekim Mehmet Güçkandı'nın şikayeti üzerine soruşturma başlatan ekipler, işyeri sahibi Cem G.'nin ifadesine başvurdu. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.
(MB-AS-AŞ-Y)

29.01.2013 10:01:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT