1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. (Özel Haber) Pamir Pekin'in Doktorundan Sevindirici Haber

(Özel Haber) Pamir Pekin'in Doktorundan Sevindirici Haber

(Özel Haber) Pamir Pekinin Doktorundan Sevindirici Haber
A+A-

Geçtiğimiz günlerde bir lise öğrencisi tarafından bıçaklanan oyuncu Pamir Pekin'in doktorundan sevindirici haber geldi. Pekin'in doktoru Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu, oyuncunun 3-4 gü

Geçtiğimiz günlerde bir lise öğrencisi tarafından bıçaklanan oyuncu Pamir Pekin'in doktorundan sevindirici haber geldi. Pekin'in doktoru Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu, oyuncunun 3-4 gün içerisinde taburcu olacağını söyledi.
Geçtiğimiz Perşembe günü Pamir Pekin, Bebek Sahilde lise öğrencisi B.Ç tarafından bıçaklanmıştı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu Pamir Pekin'in başarılı bir ameliyat geçirdiği belirtildi. Pamir Pekin'in sağlık durumu hakkında bilgi veren Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Cengiz Dibekoğlu, "Bir bıçaklama olayı sonrası hastaneye getirilmişti. Geldiğinde durumu düşük seviyedeydi. Geldiğinde acil ameliyata aldık. Şuan genel durumu iyi. 3-4 gün içinde taburcu edeceğimizi düşünüyorum. Taburcu olduktan sonra eski sağlığına hemen kavuşacaktır '' şeklinde konuştu.
Öte yandan, oyuncu Pamir Pekin'in taburcu olduktan sonra yaşanan bu talihsiz olayla ilgili bir basın açıklaması yapacağı öğrenildi.
(OY-ET-Y)

31.12.2012 15:35:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT