1. HABERLER

  2. YEREL

  3. (Özel Haber) Molotoflu Saldırı Ve Yaşanan Korku, Güvenlik Kamerasına Yansıdı

(Özel Haber) Molotoflu Saldırı Ve Yaşanan Korku, Güvenlik Kamerasına Yansıdı

(Özel Haber) Molotoflu Saldırı Ve Yaşanan Korku, Güvenlik Kamerasına Yansıdı
A+A-

Beyoğlu'nda terör örgütü yandaşları ortalığı savaş alanına çevirmişti. Çevreye ses bombası, molotof ve havai fişekler saldıran göstericiler ve çevredeki vatandaşların yaşadığı korku güvenlik kamerasın

Beyoğlu'nda terör örgütü yandaşları ortalığı savaş alanına çevirmişti. Çevreye ses bombası, molotof ve havai fişekler saldıran göstericiler ve çevredeki vatandaşların yaşadığı korku güvenlik kamerasına yansıdı.
Terör örgütü yandaşları dün Dolapdere'de ortalığı savaş alanına çevirmişti. Irmak Caddesi Oya Sokak içerisinde toplanan göstericiler, sokak içerisinde bulunan bir araca molotof kokteyli atmış, aracı yaktıktan sonra da caddeye çıkıp ses bombası ve hava fişek atmıştı. Saldırganlar olaydan sonra kaçarken, çevredeki vatandaşların yaşadığı korku güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde molotof atan göstericilerin kaçtığını gören vatandaşlar korkuya kapılıyor. Yolun karşısına geçecekleri sırada göstericileri gören vatandaşlar, karşıya geçmekten vazgeçiyor. Bir süre sonrada göstericilerin motolof ve havai fişekli saldırıları görüntüye yansıyor. Göstericilerin attığı ses bombası sonrası etraf dumanla kaplanırken o anlar da güvenlik kamerasına yansıyor.
(EY-ÇK-Y)

11.02.2013 13:17:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT