1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. (Özel Haber) Kılıçdaroğlu: "sarıgül'ün Aday Olması İçin Önce Partiye Üye Olması Lazım"

(Özel Haber) Kılıçdaroğlu: "sarıgül'ün Aday Olması İçin Önce Partiye Üye Olması Lazım"

(Özel Haber) Kılıçdaroğlu: sarıgülün Aday Olması İçin Önce Partiye Üye Olması Lazım
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına CHP'den aday gösterileceği iddialarına ilişkin, "Sar

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına CHP'den aday gösterileceği iddialarına ilişkin, "Sarıgül'ün önce partiye üye olması lazım" dedi.
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy Florya'da bulunan Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ni ziyaret etti. Kılıçdaroğlu alışveriş merkezine girişi sırasında basın mensuplarını Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına CHP'den aday gösterileceği iddialarına ilişkin sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu, "Sarıgül'ün önce partiye bir üye olması gerekir. Bu konuda daha önce çok konuştum, bu kadar yeter" diye yanıt verdi.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, daha sonra beraberindekiler ile birlikte, alışveriş merkezinde bulunan bir balık restoranında yemek yedi. Yemeğin ardından "İstanbul Akvaryumu" gezen Kılıçdaroğlu, yetkililerden amazon ve yağmur ormanları hakkında bilgi aldı. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren Kılıçdaroğlu, çocuklarla ilgilenmeyi de ihmal etmedi. Çocuklarla yakından ilgilenen Kılıçdaroğlu, çocuklara yeniyıl hediyeleri verdi.
(AU-ET-ÖK-Y)

30.12.2012 16:04:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT