1. HABERLER

  2. YEREL

  3. (Özel Haber) Kaybolan Amerikalı Turistin Yakınları Türkiye'ye Geldi

(Özel Haber) Kaybolan Amerikalı Turistin Yakınları Türkiye'ye Geldi

(Özel Haber) Kaybolan Amerikalı Turistin Yakınları Türkiyeye Geldi
A+A-

Tatil için geldiği İstanbul'da kaybolan Amerikalı turist Sarai Sierra'nın yakınları, Türkiye'ye geldi. Bilgi almak için Asayiş Şube Müdürlüğü'ne giden iki kişi, yetkilerle görüşüyor. Beyoğlu'nda bir

Tatil için geldiği İstanbul'da kaybolan Amerikalı turist Sarai Sierra'nın yakınları, Türkiye'ye geldi. Bilgi almak için Asayiş Şube Müdürlüğü'ne giden iki kişi, yetkilerle görüşüyor.
Beyoğlu'nda bir pansiyonda kaldığı öğrenilen New Yorklu kadının kaybolduğu, arkadaşı Magelena Rodriguez'in şikayeti ile ortaya çıktı. Perşembe günü Amerika'ya dönmesi gereken Sierra'yı karşılamak için havalimanına giden Rodriguez, arkadaşını uçakta göremeyince polise haber verdi. New York Polisi durumu ABD İstanbul Başkonsolosluğu'na ve Türk emniyetine aktardı. Günlerdir İstanbul'da Amerikalı turisti arayan polis, hiçbir ize rastlayamadı. Sierra'nın Beyoğlu'nda kaldığı pansiyonun sahibi, en son yemeğe çıkarken gördüğünü ve bir daha geri gelmediğini söyledi.
Bugün ise Sierra'nın eşi ve kardeşi olduğu tahmin edilen iki kişi, Türkiye'ye geldi. Havalimanı'nda Asayiş Şube Müdürlüğü'ne giden Amerikalılar, Sierra'nın durumu ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.
(ÖFA-ÖK-Y)

28.01.2013 12:05:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT