1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. (Özel Haber) Kayak Merkezinde Mahsur Kalanlar Halay Çekti

(Özel Haber) Kayak Merkezinde Mahsur Kalanlar Halay Çekti

(Özel Haber) Kayak Merkezinde Mahsur Kalanlar Halay Çekti
A+A-

Hakkari'de hafta sonu kayak merkezine giderken mahsur kalan vatandaşlar, kayak kaymadan dönmek zorunda kaldılar. Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı 2600 rakımdaki Merga Büte k

Hakkari'de hafta sonu kayak merkezine giderken mahsur kalan vatandaşlar, kayak kaymadan dönmek zorunda kaldılar.
Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı 2600 rakımdaki Merga Büte kayak merkezine giden vatandaşlar, kar yağışının başlaması nedeniyle yolda mahsur kaldılar. Kar yağışının etkisini sürdürmesi üzerine yolda mahsur kalan çok sayıda araç, İl Özel İdaresi ekipleri tarafından kurtarıldı. Ekiplerin yol açma çalışmaları sürerken vatandaşlar da yolda halay çektikten sonra tekrar il merkezine döndüler.
Zafer Kaplan isimli bir vatandaş ise kayak merkezine giderken yoğun kar yağışı nedeniyle yolda mahsur kaldıklarını belirterek, bazılarının yola tuz attığını bazılarının ise araçlarını iteleyerek çıkartmak zorunda kaldığını söyledi. Kayak merkezine ulaşmadan yolda kaldıklarını ve geri döndüklerini söyleyen Kaplan, havaların ısınmasıyla birlikte yeniden kayak merkezine gideceklerini ifade etti.
(FA-MSA-Y)

18.02.2013 15:52:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT