1. HABERLER

  2. YEREL

  3. (Özel Haber) İntihar Girişiminde Bulunan Şahsı Polis İkna Etti Yusuf Eker İstanbul

(Özel Haber) İntihar Girişiminde Bulunan Şahsı Polis İkna Etti Yusuf Eker İstanbul

(Özel Haber) İntihar Girişiminde Bulunan Şahsı Polis İkna Etti  Yusuf Eker    İstanbul
A+A-

Silivri'de 5 katlı binanın en üst katına çıkarak intihar girişiminde bulunan şahıs, polis ekiplerinin 2 saat süren çabasıyla ikna edilerek aşağı indirildi. Olay, saat 22.00 sıralarında Silivri Alib

Silivri'de 5 katlı binanın en üst katına çıkarak intihar girişiminde bulunan şahıs, polis ekiplerinin 2 saat süren çabasıyla ikna edilerek aşağı indirildi.
Olay, saat 22.00 sıralarında Silivri Alibey Camii yanındaki inşaat halindeki bir binada meydana geldi. Alınan bilgiye göre, 5 katlı binanın en üst katına çıkan E.U.'yu (33) gören komşuları, polise ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve 112 acil sağlık ekipleri gönderildi. İtfaiye ekipleri gencin atlama ihtimaline karşı yola branda açtı. Polis, çevre güvenliğini aldıktan sonra balkonda intihar etmek isteyen E.U.'yu ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık 2 saat süren çabalar sonunda aşağıya indirilen E.U., polis merkezine götürüldü.
Silivri'de petshop dükkanı işleten E.U.'nun son zamanlarda işlerinin bozulduğu ve bu nedenle bunalıma girdiği iddia edildi.
(YE-ET-CC-Y)

09.02.2013 13:42:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT