1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. (Özel Haber) İmralı Görüşmeleri

(Özel Haber) İmralı Görüşmeleri

(Özel Haber) İmralı Görüşmeleri
A+A-

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesine gelen BDP Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan, ikinci İmralı görüşmeleri konusunda açıklamada bulundu. Aydoğan, "İmralı'ya gidecek ikinci heyet haberleri asılsızdı

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesine gelen BDP Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan, ikinci İmralı görüşmeleri konusunda açıklamada bulundu. Aydoğan, "İmralı'ya gidecek ikinci heyet haberleri asılsızdır" dedi.
BPD Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan, İmralı'ya gidecek ikinci heyet konusunda çıkan haberlerin asılsız olduğuna ve Adalet Bakanlığınca kendilerine herhangi bir bilgilendirilme yapılmadığına dikkat çekti. Aydoğan, yaptığı açıklamada, "Eşgenel Başkanımız Selahattin Demirtaş, haberlerin asılsız olduğunu söyledi. İmralı'ya gidecek 2. heyetin BDP ve DTK Eşgenel başkanları olması gerektiğini düşünüyoruz. Kurumsal temsiliyet ele alınmalıdır daha sonra kamuoyu ile paylaşılmalıdır. Beklentilerimiz bu yönlüdür. Bu yüzden partimizden bir açıklama gelmeden bu tür haberlere itibar etmeyin" dedi.
(EZ-HO-Y)

01.02.2013 15:47:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT