1. HABERLER

  2. YEREL

  3. (Özel Haber) Güvenlik Kamerasına Yakalanan Hırsız Tutuklandı

(Özel Haber) Güvenlik Kamerasına Yakalanan Hırsız Tutuklandı

(Özel Haber) Güvenlik Kamerasına Yakalanan Hırsız Tutuklandı
A+A-

Karaman'da Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde bir görevlinin para ve kredi kartlarının bulunduğu çantasını çalarak kaçan hırsızlık şüphelisi kadın, yakalanmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderil

Karaman'da Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde bir görevlinin para ve kredi kartlarının bulunduğu çantasını çalarak kaçan hırsızlık şüphelisi kadın, yakalanmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Hırsızlık olayı, Mansurdede Mahallesi'nde bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, A.K. (25) isimli hırsızlık şüphelisi kadın, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin üst katında odaları kontrol ettikten sonra gözüne kestirdiği kimsenin olmadığı bir odaya girdi. Odada askıda bulunan bir görevliye ait içinde para ve kredi kartlarının bulunduğu cüzdanı alarak kendi çantasının içerisine koyan hırsızlık şüphelisi kadın binadan ayrıldı. Görevlinin çantasındaki cüzdanın olmadığını fark etmesi üzerine güvenlik kamerası kayıtları incelendi. Görüntülerde yapılan incelemede hırsızlık olayını bir kadının gerçekleştirdiği anlaşılınca durum polise bildirildi. Polis ekipleri görüntüdeki kadının kısa sürede kimliğini tespit ederek yakaladı. Emniyette ifadesi alınan şüpheli A.K. sevk edildiği mahkemece tutuklanarak Karaman M Tipi Cezaevi'ne gönderildi.
(MD-FM-ÖZ-Y)

04.02.2013 11:41:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT