1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. (Özel Haber) Gökgürültüsünü Kıyamet Zannettiler

(Özel Haber) Gökgürültüsünü Kıyamet Zannettiler

(Özel Haber) Gökgürültüsünü Kıyamet Zannettiler
A+A-

İstanbul'dan kıyamet günü söylentilerini yerinde görmek için geldiklerini ifade eden bir grup vatandaş "Ünlüler buraya gelecekmiş onları ve kıyameti görmeye geldik" dedi. Bu arada gökgürültüsü olması

İstanbul'dan kıyamet günü söylentilerini yerinde görmek için geldiklerini ifade eden bir grup vatandaş "Ünlüler buraya gelecekmiş onları ve kıyameti görmeye geldik" dedi. Bu arada gökgürültüsü olması bazı vatandaşları heyecanlandırdı.
Maya takvimine göre, 21 Aralık'ta tarihinin en yüksek ziyaretçi sayısına ulaşması beklenen Şirince'de, beklenenin aksine özellikle akşam saatleri ve gece çok sakin geçiyor.Akşam saatlerinde erkenden işyerleri kapanıyor köylüler evlerine çekiliyor. Köye ziyarete gelenler, bu manzara karşısında şaşırıyorlar. Gece gezmek ve çevreyi görmek isteyen misafirler, işyerlerinin kapalı olması ve kimsenin bulunmamasına hayret ederek, 21 Aralık'ta da beklenen izdihamın yaşanacağını tahmin etmediklerini söyledi. İstanbul'dan gelen bir vatandaş, İstanbul'dan geldiğini belirtti.
(HÇ-HO-Y)

19.12.2012 13:11:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT