1. HABERLER

  2. YEREL

  3. (Özel Haber) "folyolu" Gürcü Hırsızlar Yakalandı Murat Horoz İstanbul

(Özel Haber) "folyolu" Gürcü Hırsızlar Yakalandı Murat Horoz İstanbul

(Özel Haber) folyolu Gürcü Hırsızlar Yakalandı  Murat Horoz    İstanbul
A+A-

Beyoğlu'nda mağazadan çaldıkları fotoğraf makinelerini alüminyum folyoyla kapladıkları çantaya koyup, alarmı devre dışı bırakan Gürcü hırsızlar polise yakalandı. Alınan bilgiye göre, Güven Timleri

Beyoğlu'nda mağazadan çaldıkları fotoğraf makinelerini alüminyum folyoyla kapladıkları çantaya koyup, alarmı devre dışı bırakan Gürcü hırsızlar polise yakalandı.
Alınan bilgiye göre, Güven Timleri Şube Müdürlüğü B Bölge Büro Amirliği ekipleri, Beyoğlu'nda hareketlerinden şüphelendikleri Gürcü uyruklu Zviad Devdariani (41) ve Mamuka Şavergaşvili'yi takibe aldı. İki şüpheli, Beyoğlu'nda bir teknoloji mağazasına girince polis ekipleri de arkalarından gitti. Güven Timleri, mağazanın güvenlik kamerası kayıtlarının başına geçerek, zanlıların işyerindeki hareketlerini incelemeye aldı. Bir süre müşteri gibi içerde dolaşan şüpheliler, daha sonra gözlerine kestirdikleri iki fotoğraf makinesini çalarak, mağazadan çıkarken alarmın ötmemesi için alüminyum folyo düzeneği yerleştirdikleri çantaya koydu. Ardından müşteri gibi geldikleri mağazadan çıkan hırsızlar kıskıvrak yakalandı. Zanlıların hırsızlık ve yakalanma anı işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Gözaltına alınan zanlılar, emniyete götürüldü. İfadelerinin ardından serbest bırakılan Gürcü uyruklu şüphelilerin, sınır dışı edilecekleri öğrenildi.
(MH-ÇK-Y)

25.01.2013 12:22:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT