1. HABERLER

  2. YEREL

  3. (Özel Haber) Çankırı'da Şehit Ve Gazi Ailelerine Ücretsiz Ekmek Kampanyası

(Özel Haber) Çankırı'da Şehit Ve Gazi Ailelerine Ücretsiz Ekmek Kampanyası

(Özel Haber) Çankırıda Şehit Ve Gazi Ailelerine Ücretsiz Ekmek Kampanyası
A+A-

Çankırı'da bir market sahibi şehit ailelerine destek olmak için şehit ve gazi ailelerine yönelik ücretsiz ekmek uygulamasını hayata geçirdi. Kırkevler Mahallesi'nde faaliyet gösteren marketinin cam

Çankırı'da bir market sahibi şehit ailelerine destek olmak için şehit ve gazi ailelerine yönelik ücretsiz ekmek uygulamasını hayata geçirdi.
Kırkevler Mahallesi'nde faaliyet gösteren marketinin camına 'Bu işyerinden şehit ve gazi aileleri ücretsiz ekmek alabilir' yazan, işyeri sahibi Gökhan Güleşen, "Bu vatan için canını hiçe sayan dedelerimiz, babalarımız ve ağabeylerimiz için bizde bir nebze katkı sağlamak istedik ve böyle bir kampanya başlattık. Yaklaşık 4 ay evvel başlattığımız kampanya ile geniş bir müşteri potansiyeline ulaştık. Biz milliyetçi insanlarız. Geçmişimizi unutmadan ileriye doğru yürümek istiyoruz." dedi.
Güleşen, 4 ay önce başlattıkları uygulamayı güçlerinin yettiği ölçüde devam ettireceklerini dile getirerek, "Maalesef bu uygulamayı suistimal etmek isteyenler oluyor. İyi niyetimiz suistimal edilmediği sürece uygulamamız gücümüz yettiği ölçüde devam edecek. Kampanyamız şu an maddi imkanlarımız nedeniyle sadece ekmekle sınırlı ama ileride şehit ve gazi ailelerimize yiyecek ve içecek de vermeyi planlıyoruz" diye konuştu.
Başlattıkları kampanyaya gerek çevre esnafının, gerekse ürün aldıkları toptancıların da destek verdiğini aktaran Güleşen, bazı müşterilerinin de fazla ekmek parası vererek, uygulamaya katkı sağladığını vurguladı.
(MT-BÖ)

13.01.2013 17:21:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT