1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Özden: "tobb Kadın Girişimciler Kurulu İş Kadınlarının En Büyük Yapılanması"

Özden: "tobb Kadın Girişimciler Kurulu İş Kadınlarının En Büyük Yapılanması"

Özden: tobb Kadın Girişimciler Kurulu İş Kadınlarının En Büyük Yapılanması
A+A-

TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esra Özden, Adana'nın kadın girişimci sayısı bakımından Türkiye'nin en büyük kentlerinden biri olduğunu belirterek, "Bu değerimizi ortaya çıkaracak bir çal

TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esra Özden, Adana'nın kadın girişimci sayısı bakımından Türkiye'nin en büyük kentlerinden biri olduğunu belirterek, "Bu değerimizi ortaya çıkaracak bir çalışma dönemine girmeye hazırlanıyoruz" dedi.
Adanalı iş kadınlarının en büyük mesleki yapılanmasının Adana KGK olduğunu hatırlatan Özden, "Sorunlarımızı bu kurulda tespit edeceğiz. Çözüm önerilerini yine bu kurulumuz sunacak. Daha yaşanılabilir bir kent için kadın perspektifinden bakmaya, yönetim kadrolarında kadına daha fazla yer vermeye ihtiyacımız var. Mesleğinde, işinde çok başarılı olmuş, Adana KGK üyesi olmaya hak kazanmış 240 üyemizle kentimiz için çalışacağız" diye konuştu.
TOBB Adana Kadın Girişimciler İcra Kurulu üyeleriyle Adana Ticaret Borsası'nı ziyaret eden Özden, ATB Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Çalışkan, ATB Meclis Başkanı Şahin Bilgiç ve ATB Genel Sekreteri Mustafa Hızlı'yla görüştü. ATB Başkanı Muammer Çalışkan da TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu'nun koordinatör odası olarak Adana KGK'ya her türlü desteği vereceklerini söyledi.
Ziyarette KGK Başkan Yardımcıları Aysel Eyüboğlu, Süheyla Gergin, Özden Hozatlı ve KGK İcra Kurulu Üyesi Zeynep Kırılmış hazır bulundu.
(ADN-Y)

11.01.2013 13:34:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT