1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Özdemir'den "takım Çalışması Ve Motivasyon" Konferansı
Özdemirden takım Çalışması Ve Motivasyon Konferansı

Özdemir'den "takım Çalışması Ve Motivasyon" Konferansı

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Eğitim Dairesi tarafından düzenlenen "Takım Çalışması ve Motivasyon" konulu konferansa konuşmacı olarak Ahi Evran Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Mehmet Öz

A+A-
Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Eğitim Dairesi tarafından düzenlenen "Takım Çalışması ve Motivasyon" konulu konferansa konuşmacı olarak Ahi Evran Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Mehmet Özdemir katıldı.
Birçok emniyet mensubunun dinleyici olarak katıldığı konferans Kültür Merkezi Salonu'nda yapıldı.
Özdemir konuşmasında, takım çalışmasının başarılı olabilmesi için etkili iletişim kurulması gerektiğinden bahsederek, doğru iletişimin takımın motivasyonunu da artıracağını söyledi. Konuşmasında özellikle etkili ve doğru iletişim üzerinde duran Öğr. Gör. Mehmet Özdemir, günlük hayatta olumlu davranışlar sergilememiz gerektiğini vurguladı.
Takım çalışmasının işbirliği ile gerçekleşebileceği üzerinde duran Özdemir, "İşbirliği yapan insanlar birbirlerinin güçlü noktalarından yararlanırlar. Takımın bir hedefe ulaşması için birbirlerine oldukça bağımlı kişilerden oluşması gerekir. Takımda saygının, güvenin, hoşgörünün önemi büyüktür" dedi.
(AEK-ZB-Y)

16.02.2013 13:10:38 TSI

HABERE YORUM KAT