1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Özcan Deniz Korsan'a Karşı İsyan Etti! Bu kadarınada pes..

Özcan Deniz Korsan'a Karşı İsyan Etti! Bu kadarınada pes..

Özcan Deniz Korsan'a Karşı İsyan Etti! Bu kadarınada pes..
A+A-

Su ve Ateş filmini şok eden görüntüler. Oyunculuk ve yönetmenlik yapan Özcan Deniz, Su ve Ateş filminin korsanların eline düşmesi karşısında hayrete düşerken İnstagram hesabında paylaşıp açıklamalarda bulundu. Özcan Deniz Korsan'a Karşı İsyan Etti! Bu kad

Su ve Ateş filmini şok eden görüntüler. Oyunculuk ve yönetmenlik yapan Özcan Deniz, Su ve Ateş filminin korsanların eline düşmesi karşısında hayrete düşerken İnstagram hesabında paylaşıp açıklamalarda bulundu. Korsana karşı sitem eden başarılı oyuncu Özcan Deniz 'madem korsanını basıyorsun bari orjinal kapağı kullan' dedi.

Özcan Deniz böyle şey görmedi. Instagram sayfasında paylaştığı bu fotoğraf sosyal medyaya adeta damgasını vurdu. Bestecilikten sonra oyunculuk ve yönetmenlik yapan Özcan Deniz, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla korsanın ne boyuta geldiğini gözler önüne serdi. Hem oynadığı hem de yönettiği filmi Su ve Ateş'in filminin korsan CD'sinde Yasemin Allen yerine Ömür Gedik'in fotoğrafını görünce korsancılara seslendi.


BARİ ORJİNAL KAPAĞI KULLAN
Instagram hesabından korsan kapağın fotoğrafını paylaşan Özcan Deniz, "Bu ne be abi! güleyim mi ağlayayım mı bilemedim! :) madem korsanını basıyorsun bari orjinal kapağı kullan:)" yorumunda bulundu.

A+A-

HABERE YORUM KAT