1. HABERLER

  2. Özcan Deniz Attan Düştü

Özcan Deniz Attan Düştü

Özcan Deniz Attan Düştü
A+A-

'Bir Zamanlar Osmanlı' dizisinin başrol oyuncularından Özcan Deniz, İzmit'te Herşey Film Platolarında çekim sırasında at binerken ters bir hareketle sol bacağındaki tendonlarını yırtarak Acıbadem Hast

'Bir Zamanlar Osmanlı' dizisinin başrol oyuncularından Özcan Deniz, İzmit'te Herşey Film Platolarında çekim sırasında at binerken ters bir hareketle sol bacağındaki tendonlarını yırtarak Acıbadem Hastanesine kaldırıldı.
Özcan Deniz, ilk müdahalelerin ardından sol bacağındaki tendonlarının yırtılması üzerine kaldırıldığı hastanedeki ilk tedavi sürecinden sonra İstanbul'daki Acıbadem Hastanesi'ne sevki yapılmak üzere ambulansla yola çıkarıldı. Sanatçı, nazara geldiğini ifade ederek; "Bugün nazara bir kez daha inandım. Bu gün Bir Zamanlar Osmanlı'nın setinde at binerken ters bir hareketle tendonlarımı yırttım. Tedavim sürüyor. Ama çok şükür ciddi bir durum yok. Geçmiş olsun dilekleriniz bana ilaç oluyor, beni çok mutlu ediyor. Teşekkür ederim" dedi. Ünlü sanatçının sağlık durumununun iyi olduğu öğrenilirken, sanatçının tedavi sürecini İstanbul'daki hastanede tamamlayarak iyileşmesinin ardından sete geri döneceği bildirildi.
(UU-HO-Y)

03.12.2012 11:11:49 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT