1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ozan İpek'e Af Çıkmadı, Yıldız Futbolcu İpleri İyice Kopardı

Ozan İpek'e Af Çıkmadı, Yıldız Futbolcu İpleri İyice Kopardı

Ozan İpeke Af Çıkmadı, Yıldız Futbolcu İpleri İyice Kopardı
A+A-

Bursaspor'da 2,5 ay önce kadro dışı kalan Ozan İpek, yönetim kurulundan af çıkmaması üzerine notere giderek sözleşmenin fesh edilmesini istedi. Dün Antalya'dan Bursa'ya gelen ve Vakıfköy Tesisleri'

Bursaspor'da 2,5 ay önce kadro dışı kalan Ozan İpek, yönetim kurulundan af çıkmaması üzerine notere giderek sözleşmenin fesh edilmesini istedi.
Dün Antalya'dan Bursa'ya gelen ve Vakıfköy Tesisleri'nde dün akşam antrenmana çıkan Ozan İpek, AS TV'deki spor programında özür dilemişti. Bugün menajerinin kulübe giderek Bursaspor yöneticileriyle yapacağı görüşme gerçekleşmeyince yıldız futbolcu sözleşmesinin feshini istedi.
Avukatına vekalet vermek için Uluyol'da Bursa 10.Noteri'ne giden Ozan İpek, verilen cezanın haksız olduğunu, cezanın iptal edilmesi için yargıda hakkını arayacağını söyledi.
Öte yandan Ozan İpek'in babası Kasım İpek de Bursaspor yönetiminin saat 16.00'ya kadar süre verdiğini ancak kendilerine dönüş olmadığını kaydederek, "Oğlum futbol oynamak istiyor. Ona ceza kesildi. Bu ceza haksız. Gerekli hukuki girişimleri başlatıyoruz" dedi.
(İHS-RFK-S)

15.01.2013 17:11:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT