1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ozan İpek Mersin İdman Yurdu'nda

Ozan İpek Mersin İdman Yurdu'nda

Ozan İpek Mersin İdman Yurdunda
A+A-

Bursaspor'da kadro dışı kalan yıldız oyuncu Ozan İpek, Mersin İdman Yurdu ile anlaşma sağladı. Yeşil-beyazlı ekipte, kadro dışı kalan yetenekli sol kanat oyuncusu Ozan İpek, Mersin İdman Yurdu ile

Bursaspor'da kadro dışı kalan yıldız oyuncu Ozan İpek, Mersin İdman Yurdu ile anlaşma sağladı.
Yeşil-beyazlı ekipte, kadro dışı kalan yetenekli sol kanat oyuncusu Ozan İpek, Mersin İdman Yurdu ile anlaşma sağladı. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Mersin'deki esnaf gezisi sırasında yaptığı açıklamalarının ardından Ozan İpek'te twitter adresinden transferini duyurdu. Yıldız oyuncu, "Sayın bakanımıza ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ettim ve kabul ettiğimi kendilerine ilettim. Umarım hayırlı olur herkes için" ifadelerini kullandı.
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ise açıklamasında, "Şimdi başka bir arkadaşımızla ben dün tekrar görüştüm, bugün bana kararını bildirecek. Ümit ediyorum ki, inşallah kararını Mersin'den yana bildirecek. Bakalım, gelirse kendisini bilir, gelmezse de kendisi bilir. Ozan İpek'ten bahsediyorum. Kulüp başkanımız ve Giray hocamızla da bu konuyu konuştum" demişti.
(MA-RFK-S)

21.01.2013 17:54:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT