1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öz Kızına Tecavüzden Tutuklandı

Öz Kızına Tecavüzden Tutuklandı

Öz Kızına Tecavüzden Tutuklandı
A+A-

Edirne'de öz kızına tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alınan baba tutuklandı. Abdurrahman Mahallesi'nde bir süre fırın işletmeciliği yapan ve şimdi işsiz olan 2 çocuk babası F.K., 14 yaşındaki öz

Edirne'de öz kızına tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alınan baba tutuklandı.
Abdurrahman Mahallesi'nde bir süre fırın işletmeciliği yapan ve şimdi işsiz olan 2 çocuk babası F.K., 14 yaşındaki öz kızına tecavüz ettiği iddiasıyla çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Olay, 14 yaşındaki E.K.'nın Edirne Devlet Hastanesi'nde bir psikolog doktora müracaat etmesi sonucu ortaya çıktı. Muayene sırasında babası F.K.'nın kendisine 5 yıldır tecavüz ettiğini söyleyen E.K., Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Polise ifade veren E.K., 9 yaşından bu yana sürekli babası tarafından cinsel istismara uğradığını belirterek, babası F.K.'dan şikayetçi oldu. Polis, daha sonra anne S.K.'nın da ifadesini aldı. Eşinin zorla kendisine de tecavüz ettiğini ve fiili livatada bulunduğunu anlatan S.K., şu an evli olan 19 yaşındaki kızı A.K.'nin de küçük yaşlardayken eşi F. K. tarafından tecavüze uğradığını belirtti. O tarihlerde eşinden korktuğu için durumu ailesine bildirdiğini ancak ailesinin tepki göstermesi üzerine olayı polise bildirmediğini anlatan S.K. da, eşi F.K.'dan şikayetçi olduğunu beyan etti.
Havsa'da bir lisede okuyan talihsiz kız sağlık kontrolünden geçirilirken, polis tarafından yakalanan baba F.K. suçlamaları reddetti. Asayiş Şube Müdürlüğü'nde gözaltına alınan F.K., savcılıktaki ifadesinden sonra çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.
(ORA-CC-Y)

29.12.2012 15:39:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT