1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Oyuncu Seren Katırcıoğlu Serbest Bırakıldı İlyas Kaçar İstanbul

Oyuncu Seren Katırcıoğlu Serbest Bırakıldı İlyas Kaçar İstanbul

Oyuncu Seren Katırcıoğlu Serbest Bırakıldı  İlyas Kaçar  İstanbul
A+A-

İstanbul'da düzenlenen narkotik operasyonunda gözaltına alınanlardan oyuncu Seren Katırcıoğlu, ifade verdikten sonra serbest bırakıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdü

İstanbul'da düzenlenen narkotik operasyonunda gözaltına alınanlardan oyuncu Seren Katırcıoğlu, ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, dün İstanbul'da belirlenen adreslerde narkotik operasyonu düzenledi. Operasyonda ünlü oyuncular Cemal Hünal, Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Can Yurtsevdi ve Seren Katırcıoğlu'nun da olduğu birçok ünlü isim gözaltına alındı. Zanlılardan Cenk Eren ve Cemal Hünal dün akşam saatlerinde serbest bırakılırken, gece geç saatlerinde oyuncu Seren Katırcıoğlu'nun da aralarında olduğu 3 kişi daha serbest bırakıldı.
Aynı operasyon kapsamında polisin dün gece belirlediği adreslerde düzenlediği operasyonda 2 kişinin daha gözaltına alındığı öğrenildi. Böylece yapılan operasyonlarda toplam 42 kişi gözaltına alınırken, 8 kişi ise serbest bırakılmış oldu. Diğer zanlıların emniyetteki ifade işlemleri devam ediyor.
(İK-ÖFA-OK-Y)

26.01.2013 16:30:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT