1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Oyaca Mahallesi Kültür Merkezine Kavuşuyor

Oyaca Mahallesi Kültür Merkezine Kavuşuyor

Oyaca Mahallesi Kültür Merkezine Kavuşuyor
A+A-

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Oyaca Mahallesini ziyaret ederek kültür merkezi inşaatında incelemeler yaptı. Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Oyaca Mahallesi'ne giderek vatandaşlarla

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Oyaca Mahallesini ziyaret ederek kültür merkezi inşaatında incelemeler yaptı.
Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Oyaca Mahallesi'ne giderek vatandaşlarla hem sohbet etti, hem de inşaatı devam eden kültür merkezinin son durumuyla ilgili bilgi aldı. Odabaşı, kahvehanede mahalle halkıyla sohbet edip, hizmetler konusunda bilgiler verdi.
Gölbaşı ve mahallelerinde büyük hizmetlere imza attıklarını belirten Başkan Odabaşı, şunları söyledi:
"Oyaca Kültür Merkezi inşaatının temelini 2012 yazında attık ve şu an kültür merkezimizin yüzde 90'ı tamamlandı; sadece ince işleri kaldı. Allah izin verirse bu yaz kültür merkezinin açılışını hep birlikte yapacağız. Bu yıl 'asfaltsız mahalle kalmayacak' sloganıyla başlattığımız kampanya sayesinde, Oyaca Mahallemizin de tüm yollarını soğuk asfalt ile kapladık."
Başkan Odabaşı, yapılan hizmetleri değerlendirdikten sonra mahalle halkının istek ve önerilerini dinledi. Vatandaşların anlattıkları sorun ve istekleri not alan Odabaşı, kahvehanedeki sohbetin ardından esnafı da ziyaret etti.
(BC-SO-Y)

03.02.2013 09:31:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT