1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Outlet Mücevher Çılgınlığı Başladı

Outlet Mücevher Çılgınlığı Başladı

Outlet Mücevher Çılgınlığı Başladı
A+A-

Türk kuyumculuk sektörüne hareket ve yepyeni bir ivme kazandıran dev bir organizasyon ile yılbaşı öncesi izdihama sebebiyet veren Sereks Fuarcılık, şimdi de Sevgililer Günü'ne özel Outlet Günleri düze

Türk kuyumculuk sektörüne hareket ve yepyeni bir ivme kazandıran dev bir organizasyon ile yılbaşı öncesi izdihama sebebiyet veren Sereks Fuarcılık, şimdi de Sevgililer Günü'ne özel Outlet Günleri düzenliyor.
Sereks Fuarcılık, pırlanta, altın, elmas, gümüş ve saat temalı Outlet Günleri Çılgınlığı'nın ardından ikinci organizasyonu Sevgililer Günü arifesinde gerçekleştirmek için hazırlıklarını başlattı. Beklenenin üzerinde ilginin olduğu Outlet Günleri'nin ardından katılımcı firmaların şubat talepleri üzerine görüşmeler yapılıp, karara bağlandı. İlk kez Silver&Watch Magazine Dergisi aracılığıyla duyurulan organizasyon, 6-10 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bir önceki organizasyonda halkın yüzünü güldürmeyi başaran, özellikle de atölye hizmetiyle farklı bir konsept yaratan Sereks, Şubat Özel Organizasyonu'nda da yine farklı ve ilgi çekici çalışmalara imza atacak. Sevgililer Günü Özel Organizasyonu da, Harbiye Askeri Müze'de düzenlenecek.
Organizasyonun tanıtımı İstanbul'un önemli noktalarında indoor ve outdoor reklam alanlarında, görsel ve yazılı basında yer alırken, Türkiye'nin en çok dinlenen 20 radyosunda ve en çok okunan 4 gazetesinde de etkinlikle ilgili duyurular yapıldı.
(CC-ÖK-E)

05.02.2013 10:46:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT