1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Otomobillerin Kış Bakımına Dikkat

Otomobillerin Kış Bakımına Dikkat

Otomobillerin Kış Bakımına Dikkat
A+A-

Şanlıurfa'da hava sıcaklığının sıfır civarında seyretmesi nedeniyle, sürücüler kış bakımı için otomobillerini oto tamircilerine getirmeye başladı. Kış ayı nedeniyle Şanlıurfa ili ve ilçelerinde hav

Şanlıurfa'da hava sıcaklığının sıfır civarında seyretmesi nedeniyle, sürücüler kış bakımı için otomobillerini oto tamircilerine getirmeye başladı.
Kış ayı nedeniyle Şanlıurfa ili ve ilçelerinde hava sıcaklığının sıfır ve sıfırın altında hissedilmesi nedeniyle otomobillerine kışlık bakım yapmak isteyen sürücüler soluğu oto tamircileri ve yetkili servislerde alıyor. Otomobile zamanında yapılmayan kış bakımlarının özellikle otomobilin motor kısmına ciddi zararlar vereceğini ifade eden Özden Opel Özel Servis çalışanı Ali İzgün, "Kış bakımı kapsamında servisimize bakım amacıyla gelen otomobillerin motor aksamına sıfırın altındaki hava sıcaklığının zarar vermemesi için motora gerekli katkı maddeleri kullandığımız gibi, araçların silecekleri dahil olmak üzere tüm kış bakımlarını yapıyoruz. Araçların kış şartlarında zarar görmemesi için tüm taşıt sahiplerinin başta otomobil olmak üzere, tüm motorlu araçlarının kış bakımlarını zamanında yaptırmaları gerekmektedir" dedi.
(UK-AŞ-Y)

27.01.2013 17:13:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT