1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Otomobile Sıkışan Minik Kedi Kurtarıldı

Otomobile Sıkışan Minik Kedi Kurtarıldı

Otomobile Sıkışan Minik Kedi Kurtarıldı
A+A-

Rize'nin Çayeli ilçesinde bir otomobilin motor kısmına sıkışan yavru kedi, vatandaşların yaklaşık 1 saatlik uğraşları sonucu kurtarıldı. Kendisine ait 53 EE 518 plakalı otomobilin motor kısmına yavr

Rize'nin Çayeli ilçesinde bir otomobilin motor kısmına sıkışan yavru kedi, vatandaşların yaklaşık 1 saatlik uğraşları sonucu kurtarıldı.
Kendisine ait 53 EE 518 plakalı otomobilin motor kısmına yavru bir kedi sıkıştığını fark eden Birol Sarı, çevredeki vatandaşların da yardımıyla kediyi kurtarmaya çalıştı. Otomobilin alt kısmında bulunan yavru kedi, aracın farklı yerlerinde gezindikten sonra lastiklerin bulunduğu iç kısma geçti. Yaklaşık 1 saatlik uğraşının ardından otomobilin motoru altındaki koruma kapağını söken vatandaşlar, yavru kediye ulaştı. Hızla otomobilden dışarı çıkan minik kedi gözden kayboldu. Birol Sarı, "Otomobilimi sürekli iş yerimin önünde park ediyordum. İş yerini kapatıp aracımla eve gitmek için yola çıkarken kedi miyavlaması duydum. Bunun üzerine aracın kaputunu açtım. Dikkatle baktığımda aracın motor kısmında kediyi fark ettim. Daha sonra vatandaşların da yardımıyla kediyi kurtarmaya çalıştık. Bizi biraz uğraştırdı ama sonunda çıkardık" dedi.
(SB-BK-CC-Y)

03.01.2013 13:13:54 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT