1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Otomobil Hırsızı 3 Kişi Tutuklandı

Otomobil Hırsızı 3 Kişi Tutuklandı

Otomobil Hırsızı 3 Kişi Tutuklandı
A+A-

Konya polisinin kovaladığı çalıntı otoyu çarparak durdurması sonucu yakalanan şüphelinin, iki arkadaşıyla başka bir otomobil daha çaldığı ancak bu otomobili gaz pedalının bozulması sonucu terk ettikle

Konya polisinin kovaladığı çalıntı otoyu çarparak durdurması sonucu yakalanan şüphelinin, iki arkadaşıyla başka bir otomobil daha çaldığı ancak bu otomobili gaz pedalının bozulması sonucu terk ettikleri ortaya çıktı. 3 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Merkez Karatay ilçesi Garaj Caddesi'nde yılbaşı gecesi çalınan 42 AEB 07 plakalı otomobili önceki gün gören polis şüpheli şahsa dur ihtarı çekmişti. Kaçmaya devam eden araca çarpan polis, aracı durdururken hırsızlıktan çok sayıda kaydı bulunan İsmail K'yi yakalamıştı. Yakalanan İsmail K'nin sorgusu Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliğinde tamamlandı. Şüphelinin daha önce de arkadaşları S.I. (16) ve A.P. (16) ile merkez Karatay ilçesi Selim Sultan Mahallesi'nden başka bir otomobil çaldıkları ve gaz pedalı bozulunca terk ettikleri ortaya çıktı. Diğer iki şüpheli de yakalanmasının ardından İsmail K. ile birlikte adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan 3 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.
(HİV-FM-ÖZ-Y)

04.01.2013 11:46:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT