1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Otobüs Ve Minibüsçülerden Başkan Ayaz'a Teşekkür

Otobüs Ve Minibüsçülerden Başkan Ayaz'a Teşekkür

Otobüs Ve Minibüsçülerden Başkan Ayaza Teşekkür
A+A-

Başiskele Belediyesi Karla Mücadele ekipleri Türkiye genelinde olduğu gibi Başiskele'de de oldukça etkili olan kar yağışında yoğun bir performans sergileyerek, özellikle ulaşımın aksamaması için 24 sa

Başiskele Belediyesi Karla Mücadele ekipleri Türkiye genelinde olduğu gibi Başiskele'de de oldukça etkili olan kar yağışında yoğun bir performans sergileyerek, özellikle ulaşımın aksamaması için 24 saat çalıştı. Bu hizmetten memnun kalan ilçenin 5 ulaşım kooperatifi, başta Başkan Hüseyin Ayaz olmak üzere tüm belediye ekiplerine teşekkür etti.
Başiskele Belediyesi'nin kar ile mücadelede özveriyle çalışması ilçedeki ulaşım hizmetini yapan kooperatifleri de mutlu etti. Yuvacık 14 No'lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Erol Başyiğit, Başiskele 54 No'lu Minibüs ve Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Şaban Çakır, 93 No'lu Yeşil Bahçecik Kooperatifi Başkanı Halil Koç, Yeniköy 70 No'lu Minibüs ve Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Servet Akar, Kullar 71 No'lu Otobüsçüler ve Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Fikret Kaya ile çalışan şoförler Başkan Ayaz ve belediye personeli teşekkür ettiler. Kooperatif Başkanları, "Başiskele'de ulaşım alanında hizmet veren bizler, içinde bulunduğumuz zor kış koşullarında ilçe halkını sabah işine akşam evine, öğrencilerimizi de okuluna ulaştırmak için çalıştık. Tabi bunu gerçekleştirirken yolların açık olması bizim için çok önemliydi. Sağ olsun Başiskele Belediyesi, bu konuda özverili bir çalışma sergileyerek yolları gece gündüz açık tuttu. Dolayısıyla bizim de işimiz kolaylaştı. Bizlerde başta Başiskele Belediye Başkan Hüseyin Ayaz olmak üzere, gece gündüz demeden çalışan Belediye ekiplerine teşekkür ediyoruz" dediler.
(İÇ-İÇ)

10.01.2013 14:48:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT