1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Otobüs Durağının Camları Kırıldı

Otobüs Durağının Camları Kırıldı

Otobüs Durağının Camları Kırıldı
A+A-

Çorum'un Sungurlu İlçesi'nde Belediye Başkanlığı tarafından 2012 yılında Recep Tayyip Erdoğan Caddesi üzerine yapılan otobüs durağının camları bir süre önce kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kırılm

Çorum'un Sungurlu İlçesi'nde Belediye Başkanlığı tarafından 2012 yılında Recep Tayyip Erdoğan Caddesi üzerine yapılan otobüs durağının camları bir süre önce kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kırılmıştı. Aynı durağın camları dün gece yine kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından tekrar kırıldı. Vatandaşlar tarafından haber verilmesi üzerine olay yerine gelen belediye ve polis ekipleri inceleme başlattı.
Konuya ilişkin bir açıklama yapan Sungurlu Belediye Başkanı Selahaddin Uzunkaya, son zamanlarda otobüs duraklarının camlarını kıran kişi yada kişileri kınadı. Bu saldırıları anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum diyen Başkan Uzunkaya, "Bize veya belediyemize kızanlar, bu gibi saldırılarla bize zarar verdiklerini düşünüyorlarsa büyük bir yanlış yapıyorlar. Yazık, günah, hiç kimsenin buna hakkı yok" dedi.
Vatandaşları da duyarlı olmaya davet eden Uzunkaya, "Vatandaşlarımızdan da bu konularda duyarlılık bekliyoruz. Kamu malına zarar vereni gördüklerinde Emniyet Müdürlüğü'ne veya belediye zabıta servisine bildirsinler ki yakalanarak haklarında gerekli yasal işlemler yapılabilsin" diye konuştu.
Çevre sakinleri ise, belediyenin yaptırdığı çok şık otobüs durağının camlarını kıranların bulunmasını istediler.
(SŞ-BÖ)

21.01.2013 17:09:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT