1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Otgöz; "ölüdeniz İçin 3 Milyon Tl Ayrıldı"

Otgöz; "ölüdeniz İçin 3 Milyon Tl Ayrıldı"

Otgöz; ölüdeniz İçin 3 Milyon Tl Ayrıldı
A+A-

Travel Turkey İzmir Fuarı'na katılarak Fethiye'nin tanıtılmasına büyük katkı sağlayan ve sektör temsilcilerini bir araya toplayarak, daha güçlü bir tanıtım sağlamayı amaçlayan FETAB Başkanı Osman Otgö

Travel Turkey İzmir Fuarı'na katılarak Fethiye'nin tanıtılmasına büyük katkı sağlayan ve sektör temsilcilerini bir araya toplayarak, daha güçlü bir tanıtım sağlamayı amaçlayan FETAB Başkanı Osman Otgöz, fuarda Fethiye standını ziyaret eden Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın Fethiye, özellikle Ölüdeniz'in altyapı sorunlarının giderilmesi amacıyla Muğla Valiliği'ne 3 milyon TL çıkartıldığını belirtti.
FETAB Başkanı Osman Otgöz konu hakkında yaptığı açıklamada; "Travel Turkey İzmir Fuarı'nda Turizm Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile birçok kez görüşmelerimiz oldu. Fethiye ile özel ilgileniyor. Defalarda buradaki sorunlar kendilerine iletildi. Özellikle Ölüdeniz'in altyapı sorunlarını biliyor. Arıtma Tesisinin büyütülmesi, yağmur suyu drenaj hattının yapılması gibi çeşitli altyapı sorunlarının çözümü noktasında Yatırımlar genel Müdürlüğü aracılığıyla Muğla Valiliği hesabına yatırıldı. 2013 yılı Fethiye yılı olacak. Yatırımlar Genel Müdürlüğü heyeti çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. 2013 yılında çok büyük yatırımlar daha alacağız. Özellikle Ölüdeniz'in arıtma, kanalizasyon ve drenaj sorunu tamamen halledilecek. Şimdiden bunun müjdesini verebiliriz. Sayın Bakanımız Fethiye'yi çok önemsiyor" dedi.
(MY-MB-İK)

10.12.2012 17:10:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT