1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Osmaniye'de "iş Yeri Kazalarında İlk Yardım" Semineri

Osmaniye'de "iş Yeri Kazalarında İlk Yardım" Semineri

Osmaniyede iş Yeri Kazalarında İlk Yardım Semineri
A+A-

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesi, KOBİ Haftası Etkinlikleri kapsamında "İşyeri Kazalarında İlk Yardım" konulu eğitim semineri düzenledi. Osmaniye İlk Yardım Eğitim Merk

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesi, KOBİ Haftası Etkinlikleri kapsamında "İşyeri Kazalarında İlk Yardım" konulu eğitim semineri düzenledi.
Osmaniye İlk Yardım Eğitim Merkezi Müdürü Zübeyde Gündede seminerde, "Günümüzde ilk yardım gerektiren bir durum ile karşılaşan herkes, hangi durumlarda ne yapması ya da yapmaması gerektiğini bilmelidir. İlk yardımın yaygınlaşması ve standartlarının oluşması amaçlanmaktadır. Böylece ülkemizde kazalar ve yaralanmalar sonucu meydana gelen sakatlanma ve ölümler azalacaktır" dedi.
Uygulamalı olarak gerçekleştirilen eğitim seminerinde; kanamalar, zedelenmeler, yanıklar, kedi ve köpek ısırmaları ile arı sokmaları gibi konulara değinildi.
Soru-cevap şeklinde süren seminerin sonunda, konuşmacı Zübeyde Gündede'ye TÜMSİAD Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş teşekkür plaketi verdi. Ardından da katılımcılara çiğ köfte ikramı yapıldı.
(ACK-Y)

04.01.2013 14:16:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT