1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Osmangazi, Nilüfer Ve Mudanya'da Su Kesintisi Bursa

Osmangazi, Nilüfer Ve Mudanya'da Su Kesintisi Bursa

Osmangazi, Nilüfer Ve Mudanyada Su Kesintisi  Bursa
A+A-

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Osmangazi, Nilüfer ve Mudanya ilçelerinde su kesintisi uygulanacak. BUSKİ'den yapılan açıkl

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Osmangazi, Nilüfer ve Mudanya ilçelerinde su kesintisi uygulanacak.
BUSKİ'den yapılan açıklamaya göre, Bademli'de içme suyu isale hattı deplase bağlantı çalışmaları kapsamında 14 Ocak 2013 Pazartesi günü saat 00.15 ile 14 Ocak 2013 Pazartesi saat 23.45 arasında Osmangazi, Nilüfer ve Mudanya ilçelerinde su kesintisi uygulanacak. Kesintiden etkilenecek yerleşim birimleri şöyle:
Osmangazi ilçesi: Geçit Mahallesi, Nilüferköy, Aksungur, Ahmetbey, Çağlayan köyleri; Nilüfer ilçesi: Balat, Ahmet Yesevi mahalleleri; Mudanya ilçesi: İlçe merkezinin tamamı, Güzelyalı, Tepedevrent mevkii, Bademli, Ülkü, Hasköy, Altıntaş,Çamlıbel, Altınkum mahalleleri ile Göynüklü, Çağrışan, Aydınpınar, Yörükali, Yaylacık, İpekyayla, Kaymakoba, Mirzeoba, Çepni, Çınarlı, Orhaniye, Hançerli, Balabancık, Çekrice, Küçükyenice, Akköy, Dereköy, Dedeköy köyleri.
(MŞ)

11.01.2013 16:56:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT