1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. OSMAN NURİ GÜLAÇAR'IN EVİNE POLİS BASKIN DÜZENLEDİ

OSMAN NURİ GÜLAÇAR'IN EVİNE POLİS BASKIN DÜZENLEDİ

OSMAN NURİ GÜLAÇAR'IN EVİNE POLİS BASKIN DÜZENLEDİ
A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Gülaçar'ın evine polis baskın düzenledi.

WanHaber.com

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Gülaçar'ın evine Van Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polisler tarafından bugün sabah saatlerinde baskın düzenlendi.

Konuyla ilgili AK Parti Van İl Başkanlığında bir basın açıklaması düzenleyen AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Gülaçar bugün sabah saat 05:00'da polisler tarafından evine baskın yapıldığını belirterek: “Biz adaylığımız süresince her gün toplum içerisinde bulunmaktayız, değerli basınımızın gözü önündeyiz ve halkımızın içindeyiz. Gerek emniyetimizden gerekse savcılıktan yapılacak herhangi bir davete icabet edebileceğimiz bilinmesine rağmen sabah 05.00’te evimizde arama yapılmak istenmesi manidar bir durumdur. Buna rağmen evimize aramaya gelen birkaç polis memuru, hiçbir suç unsuru bulmamışlardır” dedi.

Gülaçar hakkında meyada çıkan asılsız haberleride sert bir dille eleştirerek "hakkımda medyada çıkan gözaltı haberleri asılsız ve tamamen iftiradır" dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT

5 Yorum